7,80 GBP/h

Leeds dam pracę w Anglii na produkcji TV-LCD od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 00:56

Oferujemy zatrudnienie w fabryce przy montażu telewizorów LCD w Leeds. Ogłoszenie pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na produkcji przy montażu elementów.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba stanowisk do obsadzenia: 6

Lokalizacja: Leeds, UK

Zarobki: 7,80 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • ręczny montaż elementów na linii produkcyjnej
  • sprawdzanie kontroli jakości
  • pakowanie wraz z dodatkami w postaci gwarancji, instrukcji, części montażowych, podstawek, pilota, itp
  • proste zadania magazynowe

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Anglii na minimum 3 miesiące
  • zdolność do pracy zespołowej
  • szybkość w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zręczność, dokładność

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę zmianową
  • atrakcyjne zarobki
  • pierwsza umowa na okres próbny, później dla pracowników którzy się sprawdzą istnieje możliwość podpisania stałej umowy o pracę
  • możliwość wypracowywania nadgodzin, które są dodatkowo płatne
  • odpłatne zamieszkanie w Leeds, koszty do pokrycia to ok 200-250 GBP za miesiąc

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • jobs4u@englandmail.com z dopiskiem: „produkcja LCD Leeds 2016″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-tv-lcd-bez-znajomosci-jezyka-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 4956b47c14d331a

ilość wszystkich wyświetleń: 2623, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Leeds dam pracę w Anglii na produkcji TV-LCD od zaraz bez znajomości języka”

  1. Kubakeklak na 8 lutego 2016 @ 14:37

    Witam Jestem Zainteresowany Panstwa Ogloszeniem Prosze O Kontakt Telefoniczny Jestem Gotowy Podjac Prace Od Zaraz
    447341392902

  2. artur1971 na 10 lutego 2016 @ 21:50

    Dzień dobry. Jestem zaintersowany Państwa ofertą. Mam 44lata jestem zdrowy i sprawny fizycznie. Pracowałem w Niemczech na podobnym stanowisku. Szybko się uczę więc komunikatywność językowa nie będzie problemem.Do powierzonych mi obowiązków podchodzę odpowiedzialnie.jestem przygotowany do natychmiastowego wyjazdu. mój nr. tel. +48 690 041 716. Pozdrawiam Artur Jagas

  3. jasminek1234q na 16 lutego 2016 @ 21:14

    Witam mam na imie Jasiek mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany państwa oferto pracy i chetnie podejme ją w karzdej chwili mam doswiadczenie cztero letnie przy produkci, znajomosc jezyka angielskiego zanam w stopniu podstawowym, szybko sie ucze ,posiadam uprawnienia na wózki widłowe ,przebywam aktualnie w Angli i jestem bardzo zainteresowany prosze o telefon jesli jest to jeszcze aktualne muj numer to 07749603609

  4. Czajnikone na 17 lutego 2016 @ 18:54

    Witam serdecznie jestem zainteresowany oferta . Mieszkam w Bradford wiec kwestia zakwaterowania nie bedzie potrzebne. Mam 25 lat w Anglii jestem okolo 2 miesiecy . Jeszcze nie pracowalem , posiadam NIN . Prosze o odpowiedz jak najszybciej jestem gotow zaczac od zaraz