168 NOKh brutto + mieszkanie

Lillehammer praca w Norwegii bez języka na produkcji napojów od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 26 stycznia 2017 04:44

Dam pracę w Norwegii na produkcji napojów gazowanych w fabryce z miasta Lillehammer. Zatrudnienie dla 8 osób od zaraz. Oferta dla chętnych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce pracy: Lillehammer, Norwegia
Termin: rozpoczęcie od końca stycznia lub początku lutego 2017
Liczba wakatów: 8
Zarobki: 168 NOK brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • przenoszenie produktów na taśmę produkcyjną
  • przeprowadzenie kontroli jakości przebiegu procesów produkcyjnych – głównie mieszanie, napełnianie, itp.
  • foliowanie zgrzewek
  • paletowanie artykułów oraz foliowanie

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w zespole
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy w dużych firmach przemysłowych
  • dyspozycyjność w terminie od lutego do czerwca 2017
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • pracę na okres 5 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek
  • pracę w Norwegii w polskojęzycznym zespole, dlatego niekonieczna jest znajomość języka norweskiego
  • darmowe wifi
  • dostęp do w pełni wyposażonej kuchni
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w 2-3 osobowych pokojach na terenie zakładu pracy
  • wsparcie z dopełnianiem formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z oznaczeniem opcji: “Produkcja napojów Lillehammer” poprzez poniższy formularz kontaktowy:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-przy-produkcji-napojow-od-zaraz-w-fabryce-z-lillehammer/

ID ogłoszenia: 845888af482772b

ilość wszystkich wyświetleń: 2338, dzisiaj: 1

10 komentarzy na “Lillehammer praca w Norwegii bez języka na produkcji napojów od zaraz”

  1. Korzonkowa na 26 stycznia 2017 @ 08:49

    Dzień dobry,Jesteśmy 5 osobowości grupą.Mam doświadczenie w dużym zakładzie produkcyjnym w Niemczech i Holandii.Jesteśmy zainteresowani ofertą nr.telefonu 785582840

  2. Gonzalez51 na 26 stycznia 2017 @ 14:46

    jestem zainteresowany podanom ofertom pracy.Posiadam wlasny transport i dyspozycyjnosc.Moj numer kontaktowy 724 525 902 jestem z wielkopolski

  3. krzysiek1148 na 26 stycznia 2017 @ 15:16

    Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt krzysiek1148@wp.pl.

  4. Witam. jestem zainteresowany ofertą Pracy 🙂

  5. Marek Sordyl na 28 stycznia 2017 @ 12:31

    witam. wraz z żoną+2osoby chcielismy podjać prace jesteśmy nauczeni pracy w fabrykach w niemczech jezyk niem+ang mamy własne szybkie auto i mogłi byśmy podjąć prace jak najszybciej mój tel 0048/ 782088083 lub na maila Marek

  6. Witam 2 odpowiedzialne osoby zainteresowane ofertą pracy. podjęcie pracy w każdej chwili, swój samochód i doświadczenie w tego typu pracach na terenie Danii, Belgii czy Niemiec !!! Prosimy o kontak nr: 661740329

  7. Ja i mój brat posiadamy auto i formalności urzędowe w norwegi .Bardzo chętnie podejmiemy pracę na produkcji ponieważ mamy doświadczenie na produkcji .Jesteśmy pracowici i ambitni .Prosimy o odpowiedz .Oto mój nur.96657823/+48606490738

  8. lukaszborkowski na 1 lutego 2017 @ 14:40

    Witam z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy posiadamy auto. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji nie boimy się ciężkiej pracy.
    Prosimy o kontakt. tel. +48-503-445-930 lukaszborkowski7@wp.pl

  9. hubert1012 na 3 lutego 2017 @ 14:46

    Witam! Jestem zainteresowany ofertą pracy.Mam doświadczenie w pracy na produkcji! Mój nr tel.661017876 E-mail hubertkwiatkowski@spoko.pl

  10. ewelinaa na 8 lutego 2017 @ 13:09

    Witam, 4osoby zainteresowane oferta pracy. Posiadamy doswiadczenie na produkcji w roznych fabrykach. Jestesmy mlodzi i energiczni nie boimy sie ciezkiej pracy, dyspozycyjni. Brak nalogow. Prosze o kontakt ezawadzka86@wp.pl nr.tel 511690105