7 GBP/h + zamieszkanie

Londyn dam pracę w Anglii na produkcji czekoladek bez znajomości języka UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 stycznia 2016 02:26

Ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji czekoladek od zaraz. Zatrudnienie w fabryce z Londynu także dla osób bez znajomości języka. Propozycja z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejsc.

Stanowisko: Pracownik na produkcji czekoladek

Lokalizacja: Londyn, Anglia

Wynagrodzenie: 7 GBP/h + zamieszkanie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowanie i mieszkanie składników zgodnie z przepisem
  • kontrolowanie procesów produkcyjnych
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • ręczne ozdabianie czekoladek
  • sortowanie oraz pakowanie pralinek przy taśmie
  • inne prace np.: etykietowanie, paletowanie, zdejmowanie z taśmy, itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • praca poprzez agencję pracy na 3 miesiące
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz pomoc w sprawach urzędowych
  • na czas trwania pierwszej umowy zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy
  • uniform służbowy
  • szkolenie wprowadzające

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:
uk-employment@europe.com z dopiskiem w tytule: „produkcja czekoladek Londyn 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekoladek-praca-w-anglii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-londyn-2016/

ID ogłoszenia: 105569414b87ba0c

ilość wszystkich wyświetleń: 2583, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Londyn dam pracę w Anglii na produkcji czekoladek bez znajomości języka UK”

  1. Witam jestem zainteresowany. Mam doświadczenie proszę o szybki kontakt 733459182.