do uzgodnienia

Losser dam pracę w Holandii na produkcji kanapek od zaraz bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Losser
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 01:06

Zakład produkcyjny z Losser zatrudni od zaraz osoby bez znajomości języka holenderskiego na produkcję kanapek. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków przy wspieraniu procesów produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia

Opis stanowiska:

  • większość zadań będzie wykonywana przy linii produkcyjnej
  • praca będzie wymagała obsługi maszyny do krojenia i pakowania
  • etykietowanie opakowań
  • dostarczenie produktów na taśmie
  • dbanie o ciągłość produkcyjną

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na okres minimum 6 miesięcy
  • zdolność do pracy zespołowej, zdolności adaptacyjne

Zapewniamy:

  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju
  • dla najlepszych pracowników gwarantujemy stałe zatrudnienie
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • dla chętnych możliwość zorganizowania przez agencję pracy odpłatnie zamieszkania, przejazdów oraz ubezpieczenia
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Prosimy o kontakt poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/losser-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-kanapek/

ID ogłoszenia: 54057123792f270e

ilość wszystkich wyświetleń: 2650, dzisiaj: 1