8 GBP/h

Luton bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz pakowanie pralin

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 25 lipca 2016 01:32

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Luton na produkcji przy pakowaniu czekoladek. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek na linii produkcyjnej
Rozpoczęcie: od sierpnia 2016
Miasto: Luton, UK
Stawka godzinowa: 8 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • ręczne układanie pralinek w plastikowych tackach
  • konfekcjonowanie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kontrolę jakości czekoladek i zdejmowanie z taśmy sztuk wybrakowanych
  • wszelkie prace będą wykonywane zgodnie z zasadami BHP – w jednorazowym czepki, fartuszki i rękawiczkach
  • osoby które będą wykazywać się dużą sprawnością manualną mogą być oddelegowane do ręcznego ozdabiania pralin

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • gotowość pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy, podpisanej z agencją pracy na okres 3 miesięcy
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt tygodniowy to 50 GBP
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z zadań będzie możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio u pracodawcy
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • dla chętnych możliwe będzie wypracowanie nadgodzin

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie do nas wiadomości z załączeniem CV.

Adres kontaktowy: uk-employment@europe.com

Prosimy o wpisanie w tytuł zgłoszenia: „pakowanie czekoladek Luton 2016”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-w-luton-uk/

ID ogłoszenia: 155793e0dbbc63f

1 odpowiedź na “Luton bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz pakowanie pralin”

  1. agazielinska na 24 sierpnia 2016 @ 10:45

    witam
    jestem zainteresowana pracą