15,11 € brutto/h

Magazyn drogeryjny bez znajomości języka Holandia praca od zaraz Ede 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 czerwca 2022 00:21

Dla magazynierów bez znajomości języka ciekawa praca w Holandii 2022. Zatrudnienie w Ede na magazynie drogeryjnym dostępne od zaraz. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede.

Wynagrodzenie: 15,11 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek i załadunek dostaw;
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem;
  • zbieranie zamówień z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego w języku polskim;
  • pracownik będzie sprawdzał zapasy oraz zgłaszał braki;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dokładność;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • mile widziane znajomość angielskiego albo niderlandzkiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatek urlopowy, który będzie naliczany od godzin podstawowych;
  • legalną pracę;
  • kontrakt holenderski;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • zestawienie przepracowanych godzin oraz kosztów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc koordynatora;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zjeżdżania do Polski;
  • rozliczenia podatkowe;
  • darmowy transport do Holandii u zaufanego przewoźnika.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.eena.pl/0,27424,oferta-pracy-komisjoner-order-picker-pracownik-fizyczny.html

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-ede/

ID ogłoszenia: 90162a79565531fc