12,50 € brutto/h

Magazyn drogeryjny bez znajomości języka praca Holandia od zaraz w Heteren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 października 2021 01:33

Hurtownia drogeryjna szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Heteren na magazynie bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Heteren.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie drogeryjnym przy wykonywaniu różnych prac;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • wysiłek może być różny, a jest uzależniony od działku (konieczne może być podnoszenie paczek albo chodzenie przez cały dzień po magazynie).

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pracę przez 5 dni w tygodniu;
  • zatrudnienie na dwie zmiany, a gdy będzie większe zapotrzebowanie na usługi, to dochodzi również zmiana nocna – zmiany są tydzień po tygodniu;
  • bardzo dobre wynagrodzenie z dodatkiem ADV;
  • zakwaterowanie w Arnhem;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość dojeżdżania do pracy firmowym transportem.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 533 766 775

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-heteren/

ID ogłoszenia: 82261724a824962a