od 168,20 NOK brutto/h

Magazyn sprzętu IT bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 stycznia 2021 02:17

Pracodawca z Drammen szuka magazynierów bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii na magazynie hurtowni sprzętu IT. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przyjmował i rozładowywał dostawy, a także wprowadzał dane do systemu komputerowego, zbierał zamówienia i przeprowadzał inwentaryzację;
  • zadaniem będzie także dbanie o czystość w miejscu pracy, pakowanie gotowych zamówień oraz wykonywanie innych zadań zlecanych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • samodzielność;
  • umiejętność logicznego myślenia i podejmowania decyzji;
  • umiejętność pracy zespołowej;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdyscyplinowanie;
  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • pracę w systemie zmianowym;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bonusy, np. na święta, za frekwencję oraz urlop;
  • pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc.

Aplikacja:

CV ze zgodą należy wysyłać na adres e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego me/12/20

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-ze-sprzetem-it-drammen/

ID ogłoszenia: 6345fe9f14f53e35