9,70 euro brutto/h

Magazyn-zbieranie zamówień Niemcy praca bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 marca 2015 01:51

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Ogłoszenie z Berlina dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,70 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Prace magazynowe na magazynie z odzieżą.
  • Do zadań pracownika będzie należało zbieranie i konfekcjonowaniu towarów zgodnie z zamówieniem.
  • Koniecznym warunkiem będzie pakowanie, zabezpieczanie i etykietowanie paczek.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach nocnych
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie
  • odpowiedzialność

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę początkowo okres próbny z możliwością podjęcia stałej pracy
  • raz w tygodniu pracodawca wypłaca pensje
  • na zmianie nocnej opiekę sprawuje polskojęzyczny brygadzista
  • kwatera płatna jest 160 euro miesięcznie
  • przejazdy pomiędzy miejscem zamieszkania a zakładem pracy
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o kontakt mailowy na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbieranie zamówień na magazynie, Berlin. Imię, nazwisko”

W zgłoszeniu prosimy dopisać następujące informacje:

  • poziom znajomości języka
  • posiadanie doświadczenie
  • dyspozycyjność
  • aktualne dane kontaktowe

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-zbieranie-zamowien-na-magazynie-bez-jezyka-berlin-2015/

ID ogłoszenia: 995514920ff1d50

27 komentarzy na “Magazyn-zbieranie zamówień Niemcy praca bez znajomości języka Berlin”

  1. Witam ja i moj partner bardzo chcielibysmy pracowac w panstwa firmie , mieszkamy obecnie w niemczech i poszukujemy pracy .szczerze mowiac nie pracowalismy na takim stanowisku ale jak to mowia dla chcacego nie ma nic trudnego wszystkiego mozna sie nauczyc trzeba tylko chciec a nam checi i zapalu do pracy nie brakuje . Czekamy na odpowiedz od panstwa . Pozdrawiam

  2. Podaje moj numer kontaktowy 004915787913873 Szczepaniak Wioletta

  3. Dzień Dobry , w pażdzierniku ukońćzę 21 lat, , jestem odpowiedzialną osobą, bardzo szybko pracującą , zręczną i wytrwałą, praca na pakowaniu , etykietowaniu , nie jest mi obca, poniewaz pracowałem i rowneiz miałem takie zadania z ktorych sie wywiązywałem , rok temu byłem w holandi na zbiorach kwatów , szukam pracy za granicą bo tu w polce za 1300 to bardzo cięzko się zyje , jestem gotowy do wyjazdu od zaraz, posiadam ksiązeczke sanepidu , bardzo proszę o kontakt na e mail MatiKlimek94@o2.pl , pozdrawiam i miłego dnia zyczę !

  4. Witam. Mam 50 lat, prawojazdy k B. Jestem osobą sumienną i pracowitą gotową na podjęcie pracy od zaraz. W ubiegłym roku przez 7 miesięcy pracowałam we Francji zrywając truskawki, maliny i jabłka. E-mail patrycja2000-1965@wp.pl Pozdrawiam.

  5. Witam

    Mam na imię Marcin i ma 18 lat , uczęszczam do Technikum. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Znam język niemiecki i angielski w stopniu pozwalającym mi na swobodne komunikowanie się z innymi osobami. Staram się wykonywać moją prace szybko i rzetelnie. Jestem gotów podjąć pracę od 18 kwietnia. Nie pracowałem nigdy w tej branży ale bardzo szybko się uczę.

    Mój nr. telefonu 783 263 864
    Z poważaniem
    Marcin Grochola

  6. Dzień dobry.mam 23 lata . jestem bardzo zainteresowany ta praca.jezyka nie znam…gotowy wyjechać za 13 dni… prosze o kontakt mailowy patik13star@gmail.com

  7. Maciej i Daniel na 31 marca 2015 @ 14:07

    Witam,
    Dwóch mężczyzn w przedziale wiekowym 21-23 z wykształceniem zawodowym i średnim gotowi do pracy od zaraz. Kondycja bardzo dobra, umiejętność pracy w zespole, punktualność, odpowiedzialność. Jesteśmy osobami bez nałogów, uprawiający sport. Jeden z nas posiada prawo jazdy kat, B + wózki widłowe.Języka Niemieckiego nie znamy.
    Czekamy na odpowiedź.

  8. Witam . Ja i moj chlopak szukamy pracyza granicą .jesteśmy zainteresowani Pańska oferta . Chlopak zna język bardzodobrze a ja podstawowe słówka . Ja mam 20 lat chłopak 21 .Jestesmy gotowi podjąć pracę w Pańskiej firmie .Pozdrawiam .

  9. Dzien dobry,32 lata,przy pakowaniu,zbieraniu zamowien pracowalem w Londynie 3 lata,znam komunikatywny jez. niemiecki i angielski,dyspozycyjny od zaraz,nr. tel. 0049/152 185 548 21

  10. Zbieranie zamowien na magazynie Berlin na 2 kwietnia 2015 @ 15:58

    Witam serdecznie nazywam sie Helena mam 27l jestem zainteresowana wasza ofeta wraz z moja kolezankom.Szybko sie uczymy;kreatywne;punktualne;kolezenskie;umiemy sie dostosowac do otoczenia oraz zmian.Umiemy wspoldzialac w zespole.Doswiadczenie pracowalam podobnie w Anglii przy pakowaniu slodyczy w Nestlle oraz przy pakowaniu warzyw.Bez jezyka mozemy zaczac od zaraz.Z gory dziekuje prosze o kontakt
    E-mail: elena757@interia.eu
    Nr.kontaktowy +(48) 889 380 935

  11. Szukam Pracy w Niemczech na 3 kwietnia 2015 @ 08:41

    Witam
    Bardzo jestem zainteresowany tą ofertą ponieważ miałem do czynienia z podobną pracą w Polsce . Mam 21lat lubie pracę zespołową w dobrej atmosferze, w zamian oferuje odpowiedzialną i skuteczną pracę . Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Oto moje dane kontaktowe: email: lisrafal17@interia.pl tel.:516 775 438

  12. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.720-874-317

  13. Jesteśmy grupą dwu osobową, mężczyzna lat 22 oraz kobieta lat 19. Jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy osobami ambitnymi, bez nałogów, przygotowani na ciężką pracę fizyczną, skorzy do pracy. Potrafimy pracować w zespole .Mamy doświadczenie w takiej pracy. Od dawna pracujemy przy zbiorach, Posługujemy się językiem angielskim i niemieckim na poziomie komunikatywnym .
    Prosimy o kontakt:
    e-mail: gpatrk@gmail.com
    tel: 888 784 942

  14. Witam mam 29 lat i bardzo bym chciał pracować w Niemczech. Jeśli to jakiś atut to potrafię podstawy języka Niemieckiego i posiadam doświadczenie w pracy ns magazynie, mam również kurs magazyniera.

  15. Witam jestem zainteresowana tą ofertą pracy proszę o kontakt na podany nr tel. 510078269

  16. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą proszę o kontakt mailowy lub tel 797410981

  17. Witam.jestem zainteresowana państwa propozycją .kontakt604080758

  18. Agnieszka
    Witam serdecznie
    Ja i moi znajomi w wieku od 22-40 lat razem 5-6 osób bardzo jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz . Umiejętność pracy w zespole , punktualność , odpowiedzialność , bez nałogów . Posiadam samochód i prawo jazdy kat.B nie ma problemu z dojazdem do pracy . Proszę o odpowiedz na nr tel. 535820932, z góry dziękuję .

  19. zbieranie zamowien na magazynie Berlin na 8 kwietnia 2015 @ 15:41

    Witam. Chetnie podejme prace w waszej firmie od zaraz .Jestem osoba bez nalogow odpowiedzialna i punktualna.Posiadam doswiadczenie w pracy na magazynie oraz znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Prosze o kontakt tel.na nr.608285851 lub adres e-mail jacekziutek@interia.eu

  20. Witam 😉 podejmiemy prace od zaraz 21. 27 lat. Doświadczenie w pracach za granicą . 512841033

  21. Mieszkam w Berlinie i jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. Więc jeśli nic nie stoi na przeszkodzie to proszę o kontakt na nr.tel.015752026622,lub adres: slawek78ue1@gmail.com,

    Z góry dziękuję

  22. Dzien Dobry , Jestesmy osoby niesłyszącymi , jestesmy zainteresowanie waszą ofertą , proszę kontakt email : walczykowski20@wp.pl

  23. Studenci na 13 maja 2015 @ 16:51

    Witamy. Jesteśmy grupą studentów w wieku 20-23 lata. Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, jeśli jest ona aktualna, od lipca do końca sierpnia. Studenci bez nałogów, pełni zapału do pracy, odpowiedzialni, wytrwali i bez strachu przed pracą. Jeśli bylibyście państwo zainteresowani prosimy o kontakt na adres e-mail: basia.sawinska@wp.pl

  24. Bartłomiej Kowalik na 18 maja 2015 @ 06:31

    Witam mam doświadczenie w tej branży posiadam również uprawnienia na wozki widlowe wysokiego składowania do 10 metrów oraz resztę typów wózków, mam prawo jazdy kat. b aktualnie pracuje w bardzo podobnej pracy w Polsce.

  25. Adrian Magda na 30 maja 2015 @ 10:13

    Witam mamy doświadczenie z obsługą skanera posiadamy własny samochód prosimy o kontakt 666 501 192 Dziękujemy

  26. Witam. Jestem zainteresowany . Mam doswiadczenie . Odbyłem praktyke we Włoszech jako sprzedawca/magazynier w firmie Visualnet. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz na kase fiskalna. Jestem pracowity i szybko się uczę. Prosze o kontakt 883137423