1,300.00

Magazynier oferta pracy w Holandii od zaraz, Rotterdam 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 maja 2016 04:22

Firma z Rotterdamu pilnie poszukuje magazynierów zdolnych do pracy w Holandii przy załadunku oraz rozładunku dostaw. Oferta na magazynie dla osób z minimum rocznym doświadczeniem zawodowym.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Rotterdam

Zadania:
- Rozładunek dostaw, załadunek wyrobów własnych;
- Wydawanie oraz przyjmowanie na bieżąco wsystemie (skanowanie etykiet) materiałów, opakowań oraz wyrobów gotowych;
- Transport wewnątrz zakładu materiałów i wyrobów.

Wymagania:
- Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera
- Umiejętność obsługi wózków widłowych znapędem elektrycznym;

Oferujemy:
- Otwarte i przyjazneśrodowisko pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Pracę w firmie o globalnym zasięgu;

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń na podany poniżej adres poczty email.
cv@pracuj.nl

W tytule wiadomości proszę napisać „Holandia – pracownik magazynu”
Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 395573ed3249fabd

ilość wszystkich wyświetleń: 286, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pracujnl
  • Zarejestrowany od: 20 maja 2016

Inne przedmioty dodane przez pracujnl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pracujnl »