10,36

Magazynier z językiem angielskim praca w Holandii od zaraz na magazynie z AGD, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 01:48

Od zaraz dostępna legalna praca w Holandii na magazynie z AGD w rejonie miasta Tilburga. Ogłoszenie dla kandydatów ze znajomością języka angielskiego w stopniu dobrym.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o. o (numer certyfikatu 4042), dla swojego Klienta firmy z Holandii poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Magazynier (art. gospodarstwa domowego)
Miejsce pracy: Holandia, Tilburg

Opis stanowiska:
– zbieranie zamówień;
– załadunek i rozładunek mebli oraz innych artykułów gospodarstwa domowego.

Oferujemy:
– pracę na jedną zmianę (7:30-16:30);
– stawkę 10,36 euro brutto;
– kontrakt holenderski – stała współpraca;
– możliwość wyrobienia certyfikatu na wózki EPT;
– zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych oraz ubezpieczenie (odpłatne).

Wymagania:
– wymagane doświadczenie w pracy magazynowej;
– prawo jazdy;
– dobry język angielski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny +48 517 491 676/+48 513 028 724.

ID ogłoszenia: 8185cb72a49e93dc

ilość wszystkich wyświetleń: 976, dzisiaj: 1