6,95 - 7,70 GBP/h brutto

Middlewich UK praca Anglia bez znajomości języka na magazynie od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Middlewich
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 22:17

Pilnie poszukujemy pracownika na magazyn w Middlewich UK. Oferta pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowywaniu towaru na paletach.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Middlewich, Anglia

Start: od zaraz

Zarobki: 6,95 – 7,70 GBP na godzinę brutto, stawka zmienna w zależnością od godzin pracy

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień zgodnie z obowiązującymi na magazynie procedurami
  • przygotowywanie towaru na paletach do wysyłki
  • załadunek i rozładunek samochodów
  • inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • dyspozycyjność od zaraz
  • niewymagane doświadczenie ani znajomość języka angielskiego aczkolwiek będzie to mile widziane

Zapewniamy:

  • zatrudnienie natychmiastowe
  • pracę 5 dni w tygodniu
  • zapewnione do 40 godzin pracy tygodniowo
  • przeszkolenie pracownicze wraz z tzw. treningiem
  • zatrudnienie zmianowe – pierwsza od 6 do 14, druga od 14 do 22, trzecia od 22 do 6

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt SMSowy, w wiadomości prosimy wpisać swoje pełne imię i nazwisko wraz z dopiskiem – Magazyn

  • numer kontaktowy: 07525781028

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-od-zaraz-na-magazynie-middlewich/

ID ogłoszenia: 51557b210fa69da5