7,25 GBP/h

Milton Keynes Anglia praca na magazynie od zaraz pakowanie słodyczy

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Milton Keynes
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 03:12

Pilnie poszukujemy pracowników do pakowania słodyczy znanej marki na magazynie z Milton Keynes. Ogłoszenie pracy w Anglii do podjęcia od zaraz dla Polaków bez doświadczenia. Znajomość języka angielskiego wymagana na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy na magazynie

Lokalizacja: Milton Keynes

Wynagrodzenie: 7,25 GBP/h

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przygotowała paczki ze słodkościami marki Cadbury.
  • Pracownik będzie musiał złożyć oddzielnie każde opakowanie a następnie umieścić w nim smakołyki, zapakować i przygotować do wysyłki.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • nie wymagane doświadczenie
  • szybkie tempo pracy
  • duże zdolności manualne

Oferujemy:

  • szkolenie – trening
  • zatrudnienie na czas nieokreślony – możliwość podjęcia pracy na cały lub pół etatu
  • praca od poniedziałku do piątku z możliwością wypracowywania weekendów
  • dostępne dwie zmiany – pierwsza od 6 do 14 i popołudniowa w godzinach od 14 do 22

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutacje:

Patrycja: 07971788886

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-przy-pakowaniu-slodyczy-milton-keynes/

ID ogłoszenia: 772563d03cad12ae