1750 euro brutto/mc

Monachium praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji serków dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Opublikowany: 20 października 2016 04:02

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych. Zatrudnienie w przetwórni z Monachium dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Zakres obowiązków:

  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości i monitorowaniem gęstości serów i jogurtów homogenizowanych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • dobra organizacja czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie
  • profesjonalizm, odpowiedzialność, pracowitość
  • przykładanie się do zajęć
  • dokładność, spostrzegawczość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 300 euro miesięcznie od pary lub 200 euro od osoby

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV oraz Lm należy przesłać mailowo na adres:

  • zuver@consultant.com

W tytule wiadomości należy wpisać: „produkcja-jogurtów/10/2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-serkow-monachium/

ID ogłoszenia: 9115807650525421