do ustalenia

Monter części samochodowych Belgia praca na produkcji od zaraz w Anzegem

  • Kraj: Belgia
  • Miasto lub region: Bruksela
  • Opublikowany: 30 września 2020 00:40

Monter części samochodowych do pracy w Belgii na produkcji w fabryce z rejonu Anzegem. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego bądź francuskiego, niderlandzkiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

miejsce pracy: Anzegem

Wymagania:

– wykształcenie w kierunku mechaniki, elektryki lub automechaniki
– Znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego
– Spawanie półautomatem
– Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
– Mile widziane doświadczenie w montażu ciężarówek, samochodów osobowych lub busów

Obowiązki:
spawanie półautomatem, montaż obudowy i zabudowy busów

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
– zwrot kosztu dojazdu do pracy
· Wynagrodzenie: od 15,00 Euro/godzinę Brutto + dodatki za nadgodziny
– zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
– minimum 38 godzin pracy w tygodniu, możliwość wypracowywania nadgodzin

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Monter części samochodowych Belgia”

prosimy również o informację czy posiadają Państwo prawo jazdy i własny samochód (nie jest to warunek konieczny) oraz o dyspozycyjności do podjęcia pracy

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8945f726c7fdd682

ilość wszystkich wyświetleń: 74, dzisiaj: 4