11.13 - 11.62 eur

Monter samochodowy od zaraz praca w Finlandii na produkcji, Pori

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Pori
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Długość umowy: do końca roku
  • Opublikowany: 10 maja 2017 03:23

Fabryka z Pori poszukuje monterów samochodów do pracy w Finlandii na produkcji. Zatrudnienie możliwe od zaraz – maj/czerwiec 2017 dla osób z językiem angielskim.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej doświadczonym dostawcą światowej klasy usług motoryzacyjnych, której obszary specjalizacji obejmują samochody premium, kabriolety i samochody elektryczne, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Nr ref.: produkcja/fin/2017
Miejsce pracy: FINLANDIA, Uusikaupunki

Osoba zatrudniona na danym stanowisku odpowiedzialna będzie wykonywanie prac montażowych na jednym ze zautomatyzowanych wydziałów:

– spawalnia, montaż nadwozi
– lakiernia
– montaż końcowy

Stawka godzinowa brutto:

11.13 – 11.62€ – zależna od długości doświadczenia zawodowego
Norma czasu pracy: 40 godz/tydzień – 30 min przerwa
Praca w systemie 2-zmianowym: 6.00 – 14:30 oraz 14.30 – 23.00,
Praca w systemie 3-zmianowym ropocznie się w poźniejszym czasie:
6.00 – 14.00; 14.00 – 22.00; 22.00 – 6.00

Dodatki:
• Dodatek za pracę na II zmianie – 1.15€/hr.
• Dodatek za pracę na III zmiaie – 2.11€/hr.
• Ekwiwalent za urlop (9%) – wypłacany gdy pracownik przebywa na urlopie lub po zakończeniu kontraktu.

Mozliwość pracy w godzinach nadliczbowych:
• Poniedziałek – Piątek : 9-ta i 10-ta godzina dodatek 50%; 11-ta i 12-ta godzina dodatek 100%
• Sobota– pierwsze 8 godzin dodatek 50% , kolejne dodatek 100%
• Niedziela – dodatek 100%

Data rozpoczęcia – maj/czerwiec 2017

Czas trwania kontraktu: minimum do 31.12.2017 z możliwością przedłużenia.

Odzież robocza oraz narzędzia pracy zapewnione przez Pracodawcę.

Zakwaterowanie zorganizowane jest przez Pracodawcę, możliwie jak najbliżej miejsca pracy, koszt potrącany z wynagrodzenia to 400-500 eur/osoba/miesiąc (łącznie z mediami + Internet);

Koszty transportu do Finlandii pokrywa pracownik. W przypadku akceptacji Pani/Pana Kandydatury do pracy firma Opteam służy pomocą w zakresie porady odnośnie podróży do Finlandii.

Ważne: Firma Opteam nie pośredniczy w zakupie biletów lotniczych.

Wymagania

– komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny
– mile widziane doświadczenie zawodowe związane z pracą na linii produkcyjnej
– zaangażowanie
– odpowiedzialność
– skrupulatność

REKRUTACJA: W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie: CV ze zdjęciem na adres: praca@opteam.fi

ID ogłoszenia: 8725912ef7c593d6

ilość wszystkich wyświetleń: 3909, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: opteam
  • Zarejestrowany od: 28 września 2016

Inne przedmioty dodane przez opteam

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez opteam »