161 NOK brutto/h

Moss Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu warzyw

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Data rozpoczęcia pracy: 21 maja 2016
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:11

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie w Moss do podjęcia od zaraz dla Polaków chcących podjąć stałe zatrudnienie.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Stawka godzinowa: 161 NOK brutto

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Zakres zadań:

  • prace przy taśmie produkcyjnej
  • mycie, sortowanie i pakowanie warzyw
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • inne prace związane z przygotowywaniem zamówień na warzywa – paletowanie skrzynek, wstępne magazynowanie

Oczekiwania:

  • duża zręczność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy zespołowej
  • gotowość do wyjazdu już od 21 maja bieżącego roku
  • mile widziane doświadczenie
  • zorganizowanie

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • podczas pierwszej umowy zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe u norweskiego pracodawcy
  • zaliczka możliwa jest do pobrania po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

Przy aplikacji prosimy oznaczyć: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-pakowanie-warzyw-bez-znajomosci-jezyka-moss/

ID ogłoszenia: 144572fc5828296a

4 komentarze na “Moss Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu warzyw”

  1. Agnieszka1212 na 11 maja 2016 @ 00:10

    Witam, ja i mój partner jesteśmy zainteresowani powyższa ofertą.
    Prosimy o kontakt tel. 573-454-821

  2. kamyk2217 na 12 maja 2016 @ 13:08

    Witam jestem zainteresowany ofertą.
    Proszę o kontakt tel.575277421 Pozdrawiam

  3. Witam , jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt tel.603163285
    Pozdrawiam serdecznie

  4. KrystianS na 24 maja 2016 @ 12:53

    Witam
    Jestem zainteresowany waszą ofertą ,mam 3 letnie doświadczenie ang. (Premier Foods ).
    Proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy :

    Bardzo dobra znajomość języka ang .

    Krystianswital1@gmail.com
    604996642

    Pozdrawiam