161 NOK/h

Moss praca w Norwegii pakowanie warzyw od zaraz bez znajomości języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Moss
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 01:03

Zatrudnienie w Moss przy pakowaniu i sortowaniu warzyw na linii produkcyjnej od zaraz. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz warzyw

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Moss, Norwegia

Liczba wakatów: 5

Wynagrodzenie: 161 NOK brutto na godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiadać będzie za mycie, sortowanie oraz pakowanie warzyw na taśmie produkcyjnej. Praca polega na przygotowaniu towaru na zamówienie do wysyłki dla kontrahentów, jakimi są supermarkety.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na okres 3 miesięcy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, sumienność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • umowa o pracę na 3 miesiące podpisana z agencją pośrednictwa pracy
  • osoby najlepsze będą mogły przedłużyć zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie na czas pierwszej umowy z agencją pracy w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikację z zaznaczeniem opcji: „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss” poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-warzyw-od-zaraz-w-przetworni-moss/

ID ogłoszenia: 26356918075e4d70

12 Odpowiedzi na “Moss praca w Norwegii pakowanie warzyw od zaraz bez znajomości języka”

  1. Pawel54321 na 11 stycznia 2016 @ 18:37

    Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą. Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss.
    Proszę o kontakt na nr. 726103665 lub e-mail – pawel.margula@o2.pl.
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

  2. Jacek Kowal na 11 stycznia 2016 @ 19:37

    Witam ,jestem zainteresowany .Silny młody odpowiedzialny chłopak z j angielskim proszę o kontakt 664 386 469

  3. Witam,Jesteśmy z mężem zainteresowani waszą ofertą pracy ,,Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss,, nr. kon. 660-249-333. Proszę o kontakt.

  4. Witam jestem zainteresowany wyjazdem do pracy Moj nr tel 664701169 Proszę o kontakt

  5. Jestem zainteresowany.
    Jestesmy zespolem dwoch mezczyzn ,ktorzy pracowali juz w Szwecji.

    rado.bartoszek@gmail.com
    +48 728 66 88 51

  6. Witam, bardzo spodobała mi się ta oferta pracy. Z chęcią podejmę te wyzwanie. Proszę o kontakt 510299251

  7. Witam. Tak jak wszyscy jestem zainteresowany tą pracą. Moj nr tel +48726274581
    Proszę dzwonić do 13:00

  8. Witam jestem zainteresowany. Sprawny, odpowiedzialny, bez nałogów z komunikatywnym j. angielskim. Proszę o kontakt 798 874 735

  9. avilaniebieska na 17 stycznia 2016 @ 19:51

    Witam jestem zainteresowana waszą ofertą pracy .proszę o kontakt avilaniebieska@gmail.com

  10. jasmina244 na 18 stycznia 2016 @ 16:16

    Witam
    Jestem zainteresowana państwa ofertą.
    Mam zgrany zespół pięcio osobowy
    Proszę o kontakt na nr.724522883 lub jasmina300@o2.pl
    Z góry dziękuje za odpowiedz.

  11. czarli123456 na 19 stycznia 2016 @ 09:35

    Jestem z kolezanka zainteresowana wasza oferta mamy duze doswiadczenie w pracy na produkcji jedna z nas byla liderem lini przez 6lat w Polskiej firmie prosze o kontakt 721116517 justynka_r22@interia.pl

  12. czarli123456 na 19 stycznia 2016 @ 10:46

    Witam jestem zainteresowana z kolezanka oferta pracy mamy duze doswiadczenie w pracy na produkcji Justyna i Michalina 721116517 justynka_r22@interia.pl