do uzgodnienia

Na magazynie drogeryjnym bez języka oferta pracy w Holandii od zaraz Ede 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ede
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 19 lutego 2022 02:41

Pracodawca z Ede szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Ede.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z systemem voice pick w języku angielskim albo niderlandzkim;
  • sprawdzanie zgodności za pomocą skanera lub listy;
  • umieszczenie produktów w odpowiednich miejscach na magazynie;
  • sortowanie produktów na podstawie zamówienia klienta;
  • pracownik będzie też pakował zamówienia.

Wymagania:

  • znajomość angielskiego w stopniu podstawowym;
  • możliwość podjęcia pracy na przynajmniej 3 miesiące;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość pracy 6 dni w tygodniu;
  • transport do Holandii ze sprawdzonym przewoźnikiem;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zakwaterowanie z dostępem do wi-fi;
  • dojazd do pracy rowerem albo samochodem służbowym;
  • dodatek urlopowy i wakacyjny zgodny z CAO;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wypłatę płatną raz w tygodniu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.flexcraft.nl/flexcraft-european-work-support/oferty-pracy-w-holandii/formularz-rejestracyjny/ albo pod numerem telefonu: +48 77 474 68 08

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-na-magazynie-drogeryjnym-w-ede-bez-jezyka-niderlandzkiego-2022/

ID ogłoszenia: 714620fbb34eb862