9,50 GBP brutto/h

Na magazynie słodyczy bez znajomości języka Anglia praca od zaraz w Luton UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 12 marca 2022 01:48

Przy zbieraniu zamówień potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Luton na magazynie hurtowni słodyczy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie kartonów ze słodyczami na potrzeby sklepów detalicznych;
  • obowiązki będą wykonywane z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego oraz skanera.

Wymagania:

  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące lub dłużej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + premie;
  • zakwaterowanie w cenie 45 GBP na tydzień;
  • stałe zatrudnienie po 3 miesiącach okresu próbnego i już bezpośrednio z pracodawcą;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych – NIN, konto bankowe, zwrot podatku oraz tłumaczenia;
  • międzynarodowy zespół współpracowników;
  • środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Anglii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: greatjob2022@fastmail.uk z podaniem tytułu: „Słodycze Luton 03/2022”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-anglii-na-magazynie-slodyczy-od-zaraz-w-luton-2022/

ID ogłoszenia: 736622b9ee802ecb