do uzgodnienia

Na magazynie spożywczym bez znajomości języka praca Holandia w Alkmaar od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Alkmaar
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2020 05:57

Dla magazynierów aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Alkmaar na magazynie spożywczym z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Alkmaar.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie oraz realizowanie zamówień w systemie voice-pick – praca polega na tym, że komputer przekazuje pracownikowi przez słuchawkę informacje o danym zamówieniu.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest znajomość j. angielskiego;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • chęć nauczenia się liczb w j. holenderskim od 1 do 100, gdyż w tym języku jest voice-picking.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • pracę na warunkach holenderskich;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • dojazd do pracy rowerem albo służbowym samochodem;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • dodatki za pracę w weekendy i nadgodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-orderpicking-magazyn-spo%C5%BCywczy-w-alkmaar-dzia%C5%82-kw-9181-71.html

ID ogłoszenia: 4625f47cd3281073