od 12,85 € brutto/h

Na produkcji batonów bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2021 01:08

Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Augsburga dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji batonów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przejdzie przeszkolenie pracownicze i otrzyma odzież roboczą;
  • wykonywanie zadań na różnych etapach produkcji – po wcześniejszym przeszkoleniu oraz treningu, a także na podstawie osobistych predyspozycji albo doświadczenia;
  • pracownik będzie wykonywał proste prace produkcyjne przy linii, a także zajmował się pakowaniem, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz obsługiwaniem urządzeń itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dokładność;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • odpowiedzialne i sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • wsparcie przy tłumaczeniach;
  • płatny urlop;
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy kierować na adres e-mail: polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem: produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-batonow-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 685610d3a9028938