od 11,85 € brutto/h

Na produkcji czekolady bez znajomości języka praca Holandia od zaraz fabryka w Hadze

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2021 01:35

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Hagi bez znajomości języka na produkcji czekolady.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: od 11,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał oraz przeprowadzał kontrolę jakości składników do produkcji;
  • obsługiwanie maszyn po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych wyrobów;
  • pakowanie, a także przygotowywanie produktów do magazynowania;
  • zadaniem będzie też czyszczenie elementów linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na stałe.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe bez stawki wiekowej;
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu przez pierwsze pół roku;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych oraz tłumaczeniu dokumentów.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem „Produkcja czekolady Haga 2021”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/produkcja-czekolady-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-fabryka-haga/

ID ogłoszenia: 411607d981c30568