2500-2800 € brutto/mc

Na produkcji dań gotowych od zaraz Niemcy praca bez języka fabryka w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2021 01:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 – 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik musi dostarczyć potwierdzenie, że posiada badania do pracy z żywnością, a także przejedzie szkolenie z BHP;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów i porcjowanie;
  • ważne znaczenie ma przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra sprawność fizyczna;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej;
  • punktualność;
  • pełna samodzielność;
  • sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę na pełny etat;
  • próbną umowę z możliwością jej przedłużenia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • opcję podjęcia stałego zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia, w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail: dringende@europe.com z podaniem  numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych 08/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-dan-gotowych-od-zaraz-w-fabryce-koln/

ID ogłoszenia: 40361076168a3abc