2350 € brutto/mc

Na produkcji lodów bez znajomości języka praca w Niemczech styczeń 2022 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2022
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 26 października 2021 01:06

Fabryka z Berlina szuka od stycznia 2022 chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków przy produkcji lodów bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych na produkcji lodów i deserów lodowych;
  • obsługa, mycie oraz konserwacja maszyn;
  • pracownik będzie dbał o ciągłość produkcji oraz zatrzymywał produkcję w ekstremalnych sytuacjach;
  • wykonywanie prostych zadań manualnych, czyli pakowanie, naklejanie etykiet itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2022;
  • dokładność;
  • brak nałogów;
  • chęć pracy w warunkach chłodniczych;
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • odpowiedzialne i sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • strój roboczy do pracy w warunkach chłodniczych;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • szkolenie stanowiskowe oraz z zasad BHP;
  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące;
  • bezpłatny dojazd do pracy;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • pracę od stycznia 2022.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu wiadomości: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 01/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 9096176b5b4a52a4