10,90 €/h

Na produkcji pizzy od zaraz praca Holandia bez znajomości języka w Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 lutego 2021 04:12

Bez znajomości języka możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii dla Polaków. Zatrudnienie w fabryce z Bunschoten na produkcji pizzy z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bunschoten.

Wynagrodzenie: 10,90 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie nakładał półprodukty na gotowe spody pizzy, zapiekanek oraz ciast;
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości, a także zajmowanie się pakowaniem gotowych już produktów.

Wymagania:

  • miele widziana podstawowa albo komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • możliwość podjęcia pracy również bez doświadczenia.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu na konto;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • transport do pracy na terenie Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • w pierwszym tygodniu będzie możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 150 €;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN (poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: m.tabaka@covebo.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-fabryka-w-bunschoten/

ID ogłoszenia: 806602a7e81e4aef