2250 € brutto/mc

Na produkcji zabawek bez języka oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 września 2021 00:38

Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Niemczech przy produkcji zabawek. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • pracownik będzie zajmował się wykonywaniem odlewów, opracowywaniem elementów, kontrolowaniem jakości oraz montowaniem i składaniem zabawek;
  • praca z wykorzystaniem narzędzi.

Wymagania:

  • bezkonfliktowość;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • zapoznanie z obowiązkami w języku polskim;
  • legalne zatrudnienie – urlop, ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-niemcy-praca-przy-produkcji-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9256131b276f2314