145-165 DKK

Na rzeźni oferta pracy w Danii przy produkcji mięsnej od zaraz bez języka, Vejen

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Vejen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: stałe
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 01:35

W miejscowości Vejen dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Danii na produkcji mięsnej dla rzeźników – wykrawaczy. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego także jest możliwe.

Praca w Danii. Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie.
+48 510 292 830 viber
+48788214017 viber
+ 48 570989211 viber

Dla naszego Klienta – działającego w branży mięsnej – szukamy osób do pracy na stanowisko:
Rzeźnik – wykrawacz – kościaż
Miejsce pracy: Vejen, Dania
Ilość miejsc: 6

Zakres obowiązków:
– trybowanie wołowiny, rozbiór mięsa wołowego.

Wymagania:
– bieżące doświadczenie w pracy z wołowiną
– własny samochód na wyjazd
Oferujemy:
– zatrudnienie na duńskich warunkach
– kontrakt na stałe po okresie próbnym

a.banas1 [małpa] gazeta.pl

ID ogłoszenia: 435c0f84d07ad26

ilość wszystkich wyświetleń: 811, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: WB Staffing
  • Zarejestrowany od: 11 grudnia 2018

Inne przedmioty dodane przez WB Staffing

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez WB Staffing »