15,98 € brutto/h

Niemcy praca bez języka magazyn sklepu Kaufland od zaraz w Möckmühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Möckmühl
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2022 02:44

Możliwość rozpoczęcia od zaraz legalnej pracy w Niemczech dla magazynierów. Zatrudnienie w Möckmühl na magazynie sklepu Kaufland bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca daje możliwość wypracowania nadgodzin.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Möckmühl.

Wynagrodzenie: 15,98 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem towarów;
  • kompletowanie palet;
  • zadaniem będzie odstawianie gotowych zamówień do strefy załadunku;
  • praca z wykorzystaniem systemu słuchawkowego;
  • praca na maszynach wykorzystywanych do komplementacji.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej, a także w niedziele i święta;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie na magazynie;
  • własny samochód do pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na jednej zmianie;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatek taryfowy i premia w zależności od wydajności;
  • różne dodatki do podstawowego wynagrodzenia;
  • możliwość brania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-magazynie-kaufland-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-mockmuhl/

ID ogłoszenia: 64062542f982b76d

ilość wszystkich wyświetleń: 363, dzisiaj: 1