1520 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka Bremen na produkcji czekolady w fabryce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 12 maja 2016 03:46

Fabryka czekoladowa z Bremen posiada wolne wakaty na stanowisko pracownika na produkcji czekolad i pralin. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: 1520 euro brutto miesięcznie

Liczba stanowisk do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie uczestniczyła w procesie produkcji czekolady oraz nadzienia
  • odmierzanie składników oraz wszelkie zadania są wykonywane zgodnie z recepturą producenta
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • ewentualnie ozdabianie pralin

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie cukiernicze albo doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • zręczność, zwinność
  • brak problemów ze zdrowiem
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu transportu
  • umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzenie składek
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc w kwestiach formalnych
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie, koszt miesięczny to 250 euro

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV i zdjęcia na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: produkcjaczekolady03/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 5215733137bc2567

ilość wszystkich wyświetleń: 1839, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka Bremen na produkcji czekolady w fabryce”

  1. Jolanta12 na 12 maja 2016 @ 08:42

    Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy.Posiadam książeczkę sanepidowską,prawo jazdy oraz zaświadczenie o niekaralnosci.W każdej chwili mogę wyjechać.Z poważaniem Jolanta +48508383797