1640 euro/mc + zamieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka Bremen od zaraz na produkcji dań mrożonych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 05:21

Producent dań mrożonych z Bremen od zaraz zatrudni Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy obsłudze nowo otwartej linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba wakatów: 5
Lokalizacja: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 1640 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • poszukiwana osoba będzie zatrudniona do obsługi nowo otwartej taśmy produkcyjnej
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości produkcji i wyrobów, układanie składników, itp.
  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność porządnego zorganizowania czasu pracy
  • możliwość pracy w środowisku o obniżonej temperaturze – ok. 2 stopnie Celsjusza

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w kwaterach robotniczych
  • pracę od stycznia do końca maja 2017
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com w tytule prosimy wpisać: „Od zaraz praca Niemcy na produkcji dań mrożonych, Bremen”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-bremen-na-produkcji-dan-mrozonych/

ID ogłoszenia: 947584d680452420

ilość wszystkich wyświetleń: 144, dzisiaj: 1