11,50/h € +zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka dla par pakowanie zegarków od zaraz Köln 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2019 02:25

Zatrudnienie dla Polaków od zaraz w Kolonii przy pakowaniu zegarków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • łatwa praca na stanowisku pakowacza
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie zegarków markowych

Oczekiwania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • motywacja, zaangażowanie, sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zaplecze socjalne
  • możliwość zdobycia dobrego doświadczenia w pracy w zagranicznej firmie
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • bezpłatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo na adres dostępny poniżej:

  • arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pz/k/09/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-zegarkow-koln/

ID ogłoszenia: 6005d877cf534f25