11 euro brutto/h

Niemcy praca 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2017
  • Opublikowany: 19 stycznia 2017 04:32

Zakład mięsny z Hamburga zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do pakowania wędliny krojonej przy taśmie. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 dla par, początkowo na czas określony.

Stanowisko: pakowacz produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Hamburg
Czas trwania umowy: od zaraz do końca czerwca 2017
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem plasterków wędlin krojonych na tackach plastikowych zgodnie z zalecaną wagą
  • obowiązkiem będzie zatem obsługa taśmy produkcyjnej, wagi oraz urządzeń do pakowania, foliowania i etykietowania
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za kontrolę jakości
  • pracodawca zapewnia w pierwszych dniach przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się z zadania

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dokładność
  • zdolność do wykonywania zadań zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość wykonania badań w niemieckim odpowiedniku polskiego sanepidu
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwartość, komunikatywność

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro od osoby lub 300 euro od pary
  • pracę od zaraz
  • umowę na warunkach niemieckich do końca czerwca 2017
  • pracodawca może zdecydować się na przedłużenie zatrudnienia dla najlepszych pracowników
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy wysłać na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Praca Niemcy przy pakowaniu wędliny, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-pakowanie-wedlin-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 304587f56b1a0dfc

5 Odpowiedzi na “Niemcy praca 2017 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin dla par Hamburg”

  1. Piotr122813 na 19 stycznia 2017 @ 09:42

    Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Mój nr kontaktowy 889548573.
    pozdrawiam

  2. Zainteresowany z doswiadczenie w pracy w niemczech podstawy jezyka
    tel; +48799345814
    email;kbartek125@gmail.com

  3. Witam jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani ofertą pracy 609145051 proszę o kontakt.

  4. wiesiek wieslaw na 25 stycznia 2017 @ 13:42

    Dzien dobry. Prosze o kontakt tel +48690065301 e-mail wiesprivate2016@gmail.com

  5. Witam, Proszę o kontakt 516-972-233 Dominika