2300/mc € + premie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz Kolonia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 maja 2020 02:09

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Kolonii na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie plus dodatki

Miasto: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca produkcyjna przy obsłudze w pełni zautomatyzowanej, nowoczesnej linii produkcyjnej wyrobów czekoladowych
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługą i ustawianiem nieskomplikowanych maszyn, przeprowadzaniem kontroli jakości, pilnowaniem ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • sumienność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc koordynatora Polaka
  • pracę w systemie zmianowym
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na miejscu pracownik ma zapewniony uniform służbowy oraz środki ochronne, w postaci rękawic nitrylowych, fartuchów i czepków
  • płatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/k/05/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-w-koln/

ID ogłoszenia: 6995eb6b5ac142c6

ilość wszystkich wyświetleń: 362, dzisiaj: 1