2100-2600/mc

Niemcy praca 2018 bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2018 01:14

Aktualnie oferujemy zatrudnienie 2018 w fabryce z Bremen na produkcji detergentów. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Liczba wakatów: 8

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2100 do 2600 euro brutto miesięcznie, stawka będzie ustalana indywidualnie na podstawie znajomości języka oraz doświadczenia

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji detergentów, tabletek do prania, proszków itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów gotowych, obsługiwanie maszyn, dbanie o ciągłość produkcyjną itp.
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • sumienność, zorganizowanie
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz na podstawie legalnej, przejrzystej umowy
  • dofinansowanie do obiadów w kantynie zakładowej
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją podjęcia stałej pracy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie za 150 euro miesięcznie od osoby – miejsce w 2 osobowym pokoju lub pokój jednoosobowy za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-detergentow-bez-znajomosci-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 1785b73e5a75aef2

ilość wszystkich wyświetleń: 1285, dzisiaj: 1