1700 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji jogurtów dla par Stuttgart 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Opublikowany: 31 maja 2017 19:15

Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce ze Stuttgartu dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na produkcji jogurtów oraz serków homogenizowanych.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miasto: Stuttgart
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz, start w czerwcu 2017

Zakres zadań:

  • pracownik po odpowiednim szkoleniu będzie przydzielony do obsługi maszyn produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie jogurtów
  • prace porządkowe – mycie a także odpowiednia konserwacja maszyn
  • inne prace zlecane na bieżąco np. przynoszenie surowców, zastępowanie innych pracowników itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • chęć podjęcia pracy na stałe w Niemczech
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zaangażowanie oraz pracowitość
  • dbanie o porządek na stanowisku
  • mile widziane doświadczenie a także znajomość języka na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od czerwca
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: produkcjajogurtów/06/17, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 519592e862914a10

ilość wszystkich wyświetleń: 298, dzisiaj: 1