1900/mc brutto €

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji jogurtów od zaraz fabryka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2020 02:02

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stuttgartu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji jogurtów i serków. Pracodawca oferuje możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji jogurtów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1900 euro brutto miesięcznie

Miasto: Stuttgart

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce spożywczej na produkcji jogurtów
  • osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość, pakowała gotowe produkty, obsługiwała urządzenia oraz wypełniała inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz
  • możliwość odbycia płatnych badań w niemieckim sanepidzie

Oczekiwania:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • uniform służbowy
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania w cenie 200 euro miesięcznie
  • gwarancja rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem formularza:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-jogurtow-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2545e5e3effb4dd3