12,84 €/h +zakwaterowanie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz dla par Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Brema
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 03:06

Oferta dla par w fabryce z Bremen na produkcji kanapek i wrapów. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek i wrapów

Lokalizacja: Brema, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Start: od zaraz

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na jednym z etapów produkcji spożywczej – przygotowywanie i pakowanie kanapek oraz wrapów
  • zadania to między innymi obsługa urządzeń produkcyjnych, przygotowywanie składników, porcjowanie, pakowanie, składanie wrapów, foliowanie, etykietowanie itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • samodzielność oraz zdolność do wydajnej współpracy
  • przyjazne nastawienie, bezkonfliktowość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • stosowanie się do zasad BHP oraz schludność – brak sztucznych paznokci, włosów czy rzęs, widocznych kolczyków, tatuaży

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • gruntowne szkolenie pracownicze i pakiet odzieży roboczej + środki ochronne
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • prace w przyjaznym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-kanapek-wrapów/11/19

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-kanapek-od-zaraz-brema/

ID ogłoszenia: 7345dc1e07cd8242

ilość wszystkich wyświetleń: 891, dzisiaj: 1