1850 € brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 października 2017 01:33
  • Wygasa: 8 godzin, 44 minut

Poszukujemy Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia na produkcję kanapek w Dortmundzie. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie zajmującym się przygotowywaniem kanapek oraz innych prostych dań cateringowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników oraz dbanie o ich najwyższą jakość
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność, zorganizowanie
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • pełny etat oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę, koszt miesięczny to 200 euro od osoby
  • niemieckie warunki podjęcia pracy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Produkcja kanapek, wrapów, panini, Dortmund 10/2017″ należy przesłać mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-kanapek-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 9459d9e2c1ab4f1

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Dortmund”

  1. PRZYJME WASZA OFERTE PRACOWALAM W NIEMCZECH WIELOKROTNIE NA ZBIORACH OWOCOW
    PILNIE POSZUKUJE PRACY
    DANUTA

  2. PRZYJME WASZA OFERTE PRACOWALAM W NIEMCZECH WIELOKROTNIE NA ZBIORACH OWOCOW
    DANUTA
    TEL 539350716