2450 € brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bremen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2022 00:45

Możliwość podjęcia bez znajomości języka legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Bremen od zaraz na produkcji kanapek. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bremen.

Wynagrodzenie: 2450 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze powtarzalnym na różnych etapach produkcji kanapek i wrapów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • samodzielne składanie wrapów oraz przygotowywanie składników;
  • pracownik będzie obsługiwał urządzenia produkcyjne itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • wielozadaniowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • rekrutację online.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-produkcji-kanapek-fabryka-bremen/

ID ogłoszenia: 67762f698416562a