1850-2650/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków 2020 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 00:39

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Dortmundu na produkcji kosmetyków. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech 2020 dla osób bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Termin: od stycznia 2020

Miasto: Dortmund, Niemcy

Zarobki: stawka będzie ustalana indywidualnie od 1850-2650 na miesiąc euro brutto

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • prosta, powtarzalna praca na produkcji wyrobów kosmetycznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykładanie opakowań (tubek, słoiczków itp.) na linię w celu napełnienia maszynowego
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolności manualne
  • szybkość, energiczność

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • umowę na pół roku od stycznia 2019
  • solidne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • na miejscu zakwaterowanie, za pokój jednoosobowy 250 euro miesięcznie, za miejsce w pokoju 2 osobowym 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pkos/a4/12/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-2019-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 2145c0d24d4d4f9d

ilość wszystkich wyświetleń: 1238, dzisiaj: 1