11,20-13,50 brutto + mieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 września 2017 05:14

Pilnie szukamy osób do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pochodzi z fabryki w Berlinie i jest skierowane do Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: od 11,20 do 13,50 euro brutto na godzinę

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • sprawowanie kontroli nad procesem napełniania opakowań produktem
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu
  • układanie opakowań na linię
  • zadania wykonywane będą w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w zespole
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialnośc
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pomoc w procesie rekrutacyjnym i darmowe tłumaczenia dokumentów
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • lepsze warunki na umowie stałej

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie wiadomości e-mail z CV i LM na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „kosmetyki naturalne Berlin 08/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-berlin/

ID ogłoszenia: 17659bd1e932ef3d

ilość wszystkich wyświetleń: 1931, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Berlin”

  1. Jesteśmy z narzeczona zainteresowani i gotowi do pracy chodz by i od dzis. Prosze o szybki kontakt. 726108858

  2. Witam wraz z żoną jesteśmy zainteresowani oferta pracy +48512482581

  3. Witam jestem zainteresowana proszę o kontakt nr 790725991