1850-2650/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Dortmund 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:47

Od zaraz zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Poszukujemy osób do pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków naturalnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: w wysokości od 1850 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Umowa: na 6 miesięcy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pracę przy linii produkcyjnej, polegającej na wykładaniu pustych opakowań na taśmę
  • konieczne jest przestrzeganie surowych norm BHP

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • świetne organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej

Zapewniamy:

  • umowę na pół roku
  • opiekę rezydenta Polaka
  • sprawdzonego pracodawcę i solidne warunki zatrudnienia plus uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w pokoju 2 osobowym za 150 euro miesięcznie lub w jednoosobowym za 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/10/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-kosmetykow-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 5725bd5a68e8fdb4

ilość wszystkich wyświetleń: 180, dzisiaj: 2