1650 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:52

Producent kosmetyków z Hamburga zatrudni od zaraz 4 osoby bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka z zapewnionym darmowym zamieszkaniem.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Start: od zaraz
Umowa: na okres połowy roku
Wakaty: 4
Wynagrodzenie: 1650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji przy obsłudze maszyny do napełniania opakowań różnymi substancjami
  • inne zadania jakie mogą zostać przydzielone to zdejmowanie gotowego produktu z taśmy i wkładanie do opakowań kartonowych

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność na pół roku, również na czas świąt
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • zręczność, samodzielność, kreatywność
  • energiczność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • wydajność, pracowitość

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kompetencji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę lub zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie ale w dobrych warunkach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz Lm na adres podany poniżej:

  • arbeiteinstellen@job4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Praca w Niemczech na produkcji kosmetyków, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 5005827acfb898f1

ilość wszystkich wyświetleń: 1981, dzisiaj: 1