1850/mc brutto

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji lodów Hanower od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Opublikowany: 6 maja 2018 22:18

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wakaty: 10

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Zarobki: 1850 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w szczycie sezonu na produkcji lodów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac produkcyjnych przy odmierzaniu składników, obsłudze urządzeń do mieszania, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości
  • zadania wykonywane są przy niskich temperaturach

Wymagania:

  • skrupulatność, dokładność, ostrożność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sprawne przyswajanie nowych informacji
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy w chłodni
  • wysoka motywacja
  • mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem

Zapewniamy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy za granicą
  • zamieszkanie płatne zorganizowane w cenie 200 euro w pokoju 2 osobowych lub za 250 euro w pokoju jednoosobowym
  • pracę od maja 2018 do końca września bieżącego roku

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail zatytułowanych: „Produkcja lodów w Hanowerze, od maja 2018” z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lodow-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 6065aeec5994f326