1700 euro brutto/mc

Niemcy praca 2018 bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 lutego 2017 01:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych w fabryce z Hannoveru. Zatrudnienie 2018 od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór oraz samodzielne przygotowywanie zamówień na podstawie projektu
  • pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie zamówień hurtowych
  • praca wymaga stałej kontroli jakości, ewentualnego wdrażania poprawek, sklejania, pakowania

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokładność, profesjonalizm, pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro od osoby miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę wraz ze świadczeniami oraz pełnym ubezpieczeniem
  • atrakcyjne pensje
  • dla pracowników najlepszych pracę na stałe oraz podwyżkę

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Od zaraz – produkcja opakowań, Hannover” z załączeniem CV prosimy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-opakowan-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 16458a3b20194039

1 odpowiedź na “Niemcy praca 2018 bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz Hannover”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą jestem w Niemczech monchglabbach tylko jnie posiadam autay trzeba mnie ściągnąćmmójnumer 669626246 ddużeddoświadczenie z skanerami i na magazynie