12,50 - 14,00 € brutto/h

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pączków od zaraz w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2021 00:28

Fabryka z Augsburga szuka od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji pączków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 12,50 – 14,00 € brutto na godz. w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się na zmianie nocnej przy produkcji pączków z dziurką typu donuts z różnymi polewami, a także posypkami;
  • pracownik będzie zajmował się wyrabianiem ciasta, obsługiwaniem pieca, dekorowaniem gotowych pączków, a także przygotowywaniem ich do dystrybucji.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej albo w piekarni;
  • brak uzależnień związanych z piciem i paleniem;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • znajomość zasad sanitarnych do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych i urzędowych;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne, a potem stałe zatrudnienie z pracodawcą.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja pączków Augsburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-paczkow-od-zaraz-fabryka-augsburg/

ID ogłoszenia: 238611a6fe0ad4ac