1750-2100 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2017 01:40

Oferta zatrudnienia w fabryce ze Stuttgartu dla Polaków również bez znajomości języka. Praca w Niemczech możliwa od zaraz na produkcji przy montażu rowerów elektrycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: w wysokości od 1750 do 2100 euro brutto miesięcznie – stawka zależna od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji

Liczba wakatów: 3

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca polegająca na montażu kolejnych komponentów
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
  • pracownik samodzielnie przeprowadza kontrolę jakości oraz pakuje gotowe zestawy

Oczekiwania:

  • zręczność a także zdolności techniczne
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w serwisie rowerowym
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie elektronika

Zapewniamy:

  • pracę na okres 3 miesięcy – jest to okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach za 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Fabryka rowerów Stuttgart 09.2017”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-przy-produkcji-rowerow-na-montazu-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8959a6fe483256d

ilość wszystkich wyświetleń: 2052, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Stuttgart”

  1. Witam jestem zaiteresowany podjecjem pracy.aktualnie pracuje w zakładzie Fiata w Tychach jako monter samochodowy w produkcji auta moja znajomość jezyka niemieckiego jest dostateczna szybko sie uczę jestem abitny i chetnie chcę się rozwijać.moj telefon 733628980