1700 euro brutto/mc

Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2016 04:47

Pilnie zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy montażu rowerów typu MTB oraz górskich. Zatrudnienie w fabryce z Ulm od zaraz. Na miejscu pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Monter części – pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace manualne – montaż elementów przy taśmie lub stole montażowym
  • jest to praca w szybkim tempie i polega na łączeniu części na jednym z wielu etapów produkcyjnych

Wymagania:

  • zręczność
  • zdolność do samodzielnej pracy
  • umiejętność wykonywania zadań w dynamicznym tempie
  • bezproblemowe wypracowanie narzuconych norm
  • doświadczenie na stanowisku serwisanta-mechanika rowerowego
  • odpowiedzialność, pracowitość

Oferujemy:

  • terminowe wypłacanie pensji
  • niemiecka umowa o pracę
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • w cenie 200 euro miesięcznie pracownik ma zapewnione lokum

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres poniższy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: produkcja-rowerow/06/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-ulm-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 235574d326364ced