1800/mc euro

Niemcy praca bez znajomości języka pakowanie galanerii skórzanej od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 września 2017 00:07

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu galanterii skórzanej w Lipsku. Zatrudnienie do podęcia od zaraz dla pakowaczy także bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Rozpoczęcie: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Wynagrodzenie: 1800 euro miesięcznie brutto

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Obowiązki:

  • pakowanie, a także przepakowywanie artykułów skórzanych w opakowania z motywem świątecznym
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości każdej rzeczy i cofanie produktów nie spełniających wymagań

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność
  • dostępność od zaraz
  • spostrzegawczość, odpowiedzialność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie w wysokim standardzie lub 150 euro za zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • atrakcyjny upominek na święta
  • zatrudnienie w Niemczech bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim
  • premie oraz dodatki
  • przeszkolenie pracownicze
  • dodatki na święta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie/przepakowywanie galanterii skórzanej, Lipsk”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-art-skorzanych-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 54059b03a5ac8194